הקהילה המקצועית של פני בן עמי - ADN

חברת ADN עוסקת בייצור ופיתוח תכשירים מקצועיים לתחום הקוסמטיקה הרפואית. הידע הנצבר והחומרים המשולבים בסדרות המוצרים הם פורצי דרך בשיקום העור ומיועדים לטיפול בבעיות אקנה מורכבות, טיפולי מזותרפיה ואנטי-אייג'ינג וטיפול במגוון רחב של בעיות עור המאפיינות את כף הרגל. חברות הקהילה המקצועית של פני בן-עמי נהנות מהידע הייחודי וטיפים שאי אפשר למצוא במקום אחר.

הצטרפי לקהילה המקצועית שלנו

בקהילה המקצועית של פני בן עמי – מקבלים ללא תשלום:

• טיפים איך לטפל בעור הפנים ואיך לשמר אותו.

• נחשפים לראיונות עם רופאים ומקבלים מענה על שאלות של חברות הקהילה המקצועית.

• ראיונות עם קוסמטיקאיות ופדיקוריסטיות במכון.

• סוקרים חידושים בתעשייה של חומרי גלם.

• מקבלים טיפים לשיווק.

• הדרכות דיגיטליות.

 אנחנו ב-ADN הקמנו את הקהילה המקצועית שבה תקבלי מידע מקצועי וחומר העשרה שמיועד לקוסמטיקאיות מקצועיות ולפדיקוריסטיות ללא עלות. הצטרפי:

[pojo-form id="3185"]

ייצור ישראלי מותג עולמי

קוסמטיקאיות רבות ברחבי העולם כבר מכירות את יחודיות המוצרים החדשניים של ADN.  כי ידע מדעי, המשמש כבסיס לפיתוח נוסחאות, שילוב חומרים מאיכות מעולה ותהליך ייצור מוקפד, הם המפתח להצלחת הטיפול וריפוי בעיות העור ביעילות אופטימלית. 

ייצור קוסמטיקה ישראלי

פיתוח מוצרים חדשים

אנו מאמינים כי יש בכוחה של הקוסמטיקה לתת מענה איכותי ומקצועי למרבית בעיות העור, מה שמביא אותנו להמשיך ולפתח מוצרים מתקדמים ופורצי דרך ולאפשר פתרונות פרא- רפואיים לריפוי בעיות עור שונות ושימורו לאורך זמן.

מרכזי הדרכה בארץ ובעולם

המרכז מספק ללקוחותיו הדרכות מקצועיות, השתלמויות, סדנאות והרצאות הנותנות בידי הקוסמטיקאיות כלי עבודה תיאורטיים ומעשיים לעבודה עם התכשירים המקצועיים מבית ADN

פני בן עמי החלה את דרכה כקוסמטיקאית לפני כ- 40 שנה וניהלה מספר מכוני קוסמטיקה רפואית מתקדמים אשר שילבו בין רופאי עור, מנתחים פלסטיים וטיפולים קוסמטיים מתקדמים. הניסיון הרב שצברה, הביא את פני בן עמי לחקור את הפוטנציאל הקיים בחומרים פעילים ובשילובם בטיפולי המכון. בדרך זו הפכה פני בן עמי לאישה הראשונה בישראל אשר בבעלותה חברה לייצור ושיווק תכשירי קוסמטיקה מקצועיים כאשר יסדה ופיתחה לחברות רבות בישראל ובעולם תכשירים ייחודיים והפכה אותם למותג מוכר ומוביל, בארץ ובעולם, בתחום טיפולי הפדיקור ועור הפנים.

 

 

 

בשנים האחרונות, לאחר אתנחתה קצרה, ייסדה פני בן עמי את חברת ADN, הנושאת את שמה ומספקת לקוסמטיקאיות מענה מקצועי מלא לתכשירי קוסמטיקה מקצועיים המכילים חומרים פעילים שיעילותם מוכחת על פי מחקרים רפואיים ומדעיים, והם מביאים לתגובות טיפוליות מהירות בעור.

 

פני בן עמי

מנכ"ל ובעלים

ADN מייצרת מגוון רחב של תכשירי קוסמטיקה מקצועיים הנמכרים לקוסמטיקאיות ופדיקוריסטיות בארץ ובעולם והמשלבים ידע, ניסיון עשיר, מקצועיות וחדשנות פורצת גבולות. תכשירי הקוסמטיקה מבית ADN מיועדים לטיפול בבעיות אקנה מורכבות, טיפולי מזותרפיה ואנטי-אייג'ינג וטיפול במגוון רחב של בעיות עור המאפיינות את כף הרגל.

תכשירי החברה מיוצרים על פי תקנים בינלאומיים מחמירים, באישור משרד הבריאות ותחת פיקוח מתמיד של מחלקת בקרת האיכות בחברה.

ב – ADN מעמידים לרשות הקוסמטיקאיות, הפדיקוריסטיות ושאר העוסקות בענף הקוסמטיקה והיופי מרכז יידע עשיר ומגוון הנותן מענה לכל צורכיהן במכון. המרכז מספק לקוסמטיקאיות הדרכות מקצועיות, השתלמויות, סדנאות והרצאות הנותנות בידי הקוסמטיקאיות כלי עבודה תיאורטיים ומעשיים לעבודה עם התכשירים המקצועיים מבית ADN. הכשרות אלו נועדו לקדם את הקוסמטיקאיות ואת העסק שלהן, ליצור עבורן ועבור לקוחותיהן תוצאות משמעותיות וניכרות לעין ולהעניק להן את הביטחון לשלב בעבודתן חומרים פעילים מתקדמים.

שאיפתה של פני בן עמי למקצועיות וחדשנות מתמדת והאמונה שלה כי יש בכוחה של הקוסמטיקה לתת מענה איכותי ומקצועי למרבית בעיות העור, מביאות אותה להמשיך ולפתח מוצרים מתקדמים הנותנים מענה לבעיות עור שונות. חברת ADN מחויבת להמשיך ולתמוך בקוסמטיקאיות, לספק להן תכשירים ייחודיים מתקדמים לטיפול במכון ובבית הלקוח ולהוות עבורן בית של ידע, מקצועיות ואיכות.

הרשמה

כדי לצפות בסדרות המוצרים ולהזמינן את צריכה להיות קוסמטיקאית פעילה ומוסמכת.
לאחר ההרשמה ואישור צוות האתר נשלח לך פרטי גישה לצפיה במוצרים.

תודה שפניתם אלינו, נחזור אליכם בהקדם

חברת מועדון סייד בר