באנר לפוסטים

קומפלקס פרופוליס

קומפלקס פרופוליס

יש מגוון טיפולים קוסמטיים ובכל אחד מהם משתמשים בחומרים שונים. אחד החומרים הוא קומפלקס פרופוליס

כאשר הולכים לקוסמטיקאית, טיפול הפנים מורכב ממספר שלבים. השלב הראשון הוא בדרך ניקוי יסודי של העור ולאחר מכן יש שימוש בחומרים שמטרתם לקלף את העור (פילינג), לרענן אותו, לנקות שחורים, לייבש פצעונים ולהזין את העור. הבחירה באילו חומרים להשתמש תלויה במידה רבה בשיקול דעתה של הקוסמטיקאית וכמובן בסוג העור של המטופל ומצבו. כיום הנטייה היא לבחור ככל האפשר בחומרים המופקים ממקור טבעי, מתוך הבנה שחומרים אלו ידידותיים יותר לגוף ואינם גורמים לתופעות לוואי מורכבות.

הכירו את הפרופוליס

קומפלקס פרופוליס הוא אחד התרכובות הקוסמטיות המועדפות במצבים רבים, מכיוון שהוא מכיל כמות מרוכזת של פרופוליס ולעתים גם חומרי הזנה נוספים כמו ויטמין E  ו-B. הפרופוליס מורכב משרף עצים אשר נאסף על ידי דבורים, ביחד עם דונג. לפרופוליס יש תרומה חשובה בבריאות הגוף, והוא אף נחשב כאנטיביוטיקה של הטבע. הפרופוליס מגן מפני חיידקים, מסייע בריפוי פצעים והוא גם אפקטיבי כחומר אנטי ויראלי.

בשל יתרונותיו הייחודיים, ניתן למצוא את הפרופוליס בתכשירים קוסמטיים רבים והוא תורם רבות לשיפור מראה העור, ניקיונו ובריאותו.

 

מוצרי  ADN פני בן עמי משלבים בחוכמה ובריכוזים מיטביים בין מרכיבים תרופתיים פעילים, צמחים, פקעות וחומצות טבעיות בניהן חומצה אזלאית.

ADN - ייצור ישראלי מותג עולמי

ייצור קוסמטיקה ישראלי

הרשמה

כדי לצפות בסדרות המוצרים ולהזמינן את צריכה להיות קוסמטיקאית פעילה ומוסמכת.
לאחר ההרשמה ואישור צוות האתר נשלח לך פרטי גישה לצפיה במוצרים.

תודה שפניתם אלינו, נחזור אליכם בהקדם

חברת מועדון סייד בר