באנר לפוסטים

סיבי אלסטין

סיבי אלסטין

סיבי אלסטין קיימים בגופנו באופן טבעי, אך יש מצבים בהם נוצרת פגיעה בסיבי האלסטין וניתן לראות את ההשפעה גם על עור הפנים

האלסטין הוא אחד החלבונים החשובים היוצר רשת סיבים אלסטיים בגוף והוא זה המעניק לעור, למעיים, לריאות ולכלי הדם את הגמישות הנדרשת להם. בכל הקשור לעור, האלסטין, ביחד עם חלבון הקולגן, אחראים לתמוך בעור ולשמור על מיצוקו והאלסטיות שלו. כיום, תחום הטיפולים הקוסמטיים מנסה לתת מענה לפגיעה באלסטין, אך לא תמיד זה אפשרי.

מה פוגע בייצור אלסטין?

הפגיעה באלסטין יכולה להיגרם מסיבות רבות, כשהעיקריות שבהן זו חשיפה מרובה לקרינת השמש ותורשה. קרינת השמש מייצרת רדיקאלים חופשיים ואלו מובילים לפירוק אלסטין, ובנוסף בחלק מן האנשים יש פעילות טבעית של אלסטאז, שהוא אנזים, אשר בין היתר, מוביל להפחתה של ייצור אלסטין ופירוק סיבי אלסטין בגוף. לאחר הפגיעה באלסטין, הגוף יכול להמשיך לייצר סיבי אלסטין, אך יעילותן לא תהיה זהה. גורמים נוספים הפוגעים באלסטין הם עישון, שתיית אלכוהול ומחלות מסוימות.

הדרך הטובה ביותר לשיקום סיבי אלסטין היא להימנע מהגורמים שפוגעים בו. אי אפשר למנוע מחלות או לבחור איזו גנטיקה נישא, אך אפשר לצמצם את החשיפה לשמש ולהתרחק מעישון ושתיית אלכוהול.

 

מוצרי  ADN פני בן עמי משלבים בחוכמה ובריכוזים מיטביים בין מרכיבים תרופתיים פעילים, צמחים, פקעות וחומצות טבעיות בניהן חומצה אזלאית.

ADN - ייצור ישראלי מותג עולמי

ייצור קוסמטיקה ישראלי

הרשמה

כדי לצפות בסדרות המוצרים ולהזמינן את צריכה להיות קוסמטיקאית פעילה ומוסמכת.
לאחר ההרשמה ואישור צוות האתר נשלח לך פרטי גישה לצפיה במוצרים.

תודה שפניתם אלינו, נחזור אליכם בהקדם

חברת מועדון סייד בר