באנר לפוסטים

מיצוק העור 

מיצוק העור 

מרקם עור הפנים מושפע ממספר גורמים ועם השנים הוא מאבד את האלסטיות שלו והופך לדק ורפוי. האם יש דרך לשמור על מרקם עור בריא ומוצק?

עור הפנים מורכב משלוש שכבות עיקריות: אפידרמיס, דרמיס והיפודרמיס. בתוך שכבת הדרמיס נמצאים באופן טבעי אלסטין וקולגן, שתפקידם להקנות לעור גמישות, נפח וחוזק. עם השנים יורדת כמות הקולגן והאלסטין בעור, כתוצאה מהזדקנות, חשיפה מוגברת לשמש, ירידה במשקל, שתייה לא מספקת וגורמים נוספים. התוצאה היא עור במרקם לא חלק, רפוי ועם קמטים.

הפתרון: טיפולים אסתטיים

אם בעבר הפתרון היה מתיחת פנים בהליך כירורגי, הרי שכיום, פתרונות קוסמטיים מאפשרים מיצוק וחידוש עור הפנים באמצעים שאינם פולשניים. 

CARBOXY THERAPY

החידוש האחרון והמהפכני במיצוק העור הוא טיפול ללא מכשור באמצעות CARBOXY THERAPY,

CARBOXY THERAPY הינו תכשיר אנטיאייג'ינג  המשלב ג'ל ואבקה פעילים, המחדשים את העור, יוצרים מראה רענן וקורן ומאפשרים ספיגה מקסימלית של מינרלים וויטמינים.

תכנית טיפולים באמצעות התכשיר מבצעת החדרה של חומרי הזנה פעילים, חמצן ונוזל פיסיולוגי בו זמנית. העור סופג את כל המינרלים והויטמינים החיוניים והופך נקי, זוהר, צעיר ומוצק יותר.

טיפול נוסף הוא ביצוע פילינג באמצעות סילון מים וחמצן בלחץ גבוה (שיטת ג'ט פיל), המאפשר קילוף עדין של העור, כדי להזין אותו בתרכובות שישפרו את מרקם העור. קיימות שיטות טיפול נוספות באמצעות בגלי קול, גלי רדיו ולייזר.

בזכות ההתקדמות הטכנולוגית, ניתן כיום לשפר את מרקם העור ולשמור על עור בריא, זוהר ומוצק באופן טבעי ללא טיפולים פולשניים הכרוכים בכאב או הרדמה.

מוצרי  ADN פני בן עמי משלבים בחוכמה ובריכוזים מיטביים בין מרכיבים תרופתיים פעילים, צמחים, פקעות וחומצות טבעיות למראה עור מושלם

ADN - ייצור ישראלי מותג עולמי

ייצור קוסמטיקה ישראלי

הרשמה

כדי לצפות בסדרות המוצרים ולהזמינן את צריכה להיות קוסמטיקאית פעילה ומוסמכת.
לאחר ההרשמה ואישור צוות האתר נשלח לך פרטי גישה לצפיה במוצרים.

תודה שפניתם אלינו, נחזור אליכם בהקדם

חברת מועדון סייד בר