באנר לפוסטים

חומצות אמינו

חומצות אמינו/ פפטידים

השימוש במונח חומצה אולי נשמע מרתיע, אך חומצות אמינו הן מרכיב חשוב במערכות שונות בגוף ומוסיפים אותן גם לתכשירים קוסמטיים כדי לשפר את מראה העור ומרקמו

חומצות אמינו הן אבני הבניין של החלבונים הנמצאים באופן טבעי בגופנו. הקשר הנוצר בין חומצה אמינית אחת לשנייה מכונה "קשר פפטידי" ולרצף של מספר חומצות קוראים פפטיד. חומצות האמינו, או הפפטידים, הם בעלי תפקיד חיוני במערכות הגוף ואת היתרונות הרבים של חומצות אלו, ניתן לנצל גם לטובת טיפול קוסמטי ושיקום העור.

חומצות האמינו לשיפור מראה עור הפנים

עם השנים, יורדת כמות הקולגן והאלסטין הנמצאים באופן טבעי בשכבות העור. הירידה בייצור יכולה להיגרם כתוצאה מתהליכי הזדקנות וגם בתגובה לגורמים אחרים כמו עישון, תזונה וחשיפה לשמש. החדרה של חומצות אמינו לתכשיר קוסמטי והשימוש בו, מעודדים ייצור קולגן ואלסטין בצורה טבעית שאינה מעוררת תופעות לוואי מסובכות. מכיוון שהחומצות הללו מוכרות לגוף הן אינן נתפסות כגורם זר ולא גורמות לגירוי או לנזק, כמובן במידה שמשתמשים בהם בצורה נכונה.

התוצאה של שימוש בתכשירים קוסמטיים המכילים חומצות אמינו, היא שיפור מרקם העור ומראה הומוגני וצעיר יותר של עור הפנים.

מוצרי  ADN פני בן עמי משלבים בחוכמה ובריכוזים מיטביים בין מרכיבים תרופתיים פעילים, צמחים, פקעות וחומצות טבעיות בניהן חומצות אמינו/פפטידים לשיפור מראה העור. 

ADN - ייצור ישראלי מותג עולמי

ייצור קוסמטיקה ישראלי

הרשמה

כדי לצפות בסדרות המוצרים ולהזמינן את צריכה להיות קוסמטיקאית פעילה ומוסמכת.
לאחר ההרשמה ואישור צוות האתר נשלח לך פרטי גישה לצפיה במוצרים.

תודה שפניתם אלינו, נחזור אליכם בהקדם

חברת מועדון סייד בר