באנר לפוסטים

חומצה מאלית

חומצה מאלית

חומצה מאלית משתייכת לקבוצת החומצות ההידרוקסיות הידועות בתרומתן לשיפור מראה העור, ובהפחתת תופעות הלוואי הנוצרות כתוצאה מהטיפול

חומצה מאלית היא חומצה אורגנית דיקרבוקסילית, המצויה בפירות לא בשלים, בעיקר בתפוח. ניתן למצוא את החומצה המאלית כאחד המרכיבים הפעילים בתכשירים קוסמטיים רבים לשיער, לגוף וגם לעור הפנים.

חומצה מאלית לשיפור מראה עור הפנים

השימוש בחומצה מאלית מסייע לניקוי יסודי של העור ולעידוד ייצור של קולגן בשכבות העמוקות של העור. חומצה מאלית פוגעת בקשרים הקיימים בין תאי העור ועל ידי כך היא מדמה פעולה של פילינג (קילוף עדין של העור). כאשר תאי העור המתים מוסרים, צומחים במקומם תאי עור חדשים, צעירים ובריאים. מלבד אפקט חידוש העור, חומצה מאלית יעילה גם לשמירה על לחות העור, טשטוש קמטים ושיפור מרקם העור באופן כללי. מקובל להשתמש בחומצה מאלית גם לטיפול בכתמי פיגמנטציה ופצעי אקנה.

השימוש בחומצה מאלית בטיפול פנים מפחית את האדמומיות ואת תחושת הגירוי, ותכונה זו, בנוסף לתכונות שצוינו קודם, הופכות את התרכובת לבעלת יתרונות רבים בטיפולי פנים.

מוצרי  ADN פני בן עמי משלבים בחוכמה ובריכוזים מיטביים בין מרכיבים תרופתיים פעילים, צמחים, פקעות וחומצות טבעיות בניהן חומצה מאלית

ADN - ייצור ישראלי מותג עולמי

ייצור קוסמטיקה ישראלי

הרשמה

כדי לצפות בסדרות המוצרים ולהזמינן את צריכה להיות קוסמטיקאית פעילה ומוסמכת.
לאחר ההרשמה ואישור צוות האתר נשלח לך פרטי גישה לצפיה במוצרים.

תודה שפניתם אלינו, נחזור אליכם בהקדם

חברת מועדון סייד בר