פילינג

  הקוסמטיקאית שלי המליצה לי על קרם לאזור העיניים בנוסף לקרמי היום והלילה בהם אני משתמשת בקביעות. האם יש בכך צורך?

העור שמסביב לעינים דק, עדין ורגיש במיוחד. העדינות שלו היא זו שגורמת לו לקמטים וקמטוטים. ככזה עלינו להתייחס אליו ביתר תשומת לב ולתת לו טיפול מיוחד.

  מאז הלידה של בתי הצעירה אני סובלת מכהויות באזור הפנים והידיים. מה ניתן לעשות?

הכתמים שאת מתארת מכונים בשפה המקצועית פיגמנטציה. את הפיגמנטציה ניתן להבהיר באמצעות סדרת טיפולי פילינג להבהרה. כדי לבצע את טיפול ההבהרה יש לפנות לקוסמטיקאית מקצועית. טיפולים מסוג זה מתבצעים במכון קוסמטי ובהשגחתה של אשת מקצוע.

  לאחר טיפול פילינג אצל הקוסמטיקאית העור שלי אדום ומגורה. האם התגובה של העור נורמאלית?

בהחלט כן. הפילינגים בהם הקוסמטיקאית משתמשת מכילים חומצות שונות, המסירות את תאי העור ומעודדות צמיחה חדשה. האדמומיות חולפת תוך שעות עד מספר ימים מהטיפול, תלוי בעוצמת הפילינג בו עשתה הקוסמטיקאית שימוש.

הגיעה אלי לקוחה , בחורה צעירה עם הופעת פיגמנטציה מסביב לשפתיים בעיקר מעל השפה העליונה שהופיעה פתאום , גוון עורה הכללי בהיר, פיגמנטציה צהבהבה. מה. הכי נכון להציע לבחורה צעירה זו בטיפול בית ? באנמנזה לא מצאתי גורם מיוחד...

בתקופת הקיץ אני מאוד ממליצה לא להעמיס על העור חומצות פעילות או פילינגים מקלפים, לכן קרם פילינג לילה שהוא חומר הגורם להמסת שיכבת העור הקרנית ללא קילופים ומעליו קרם הבהרה Clear Whitening המטפל גם כמדכא מלנין וגם על הכתם עצמו מאוד מתאים לטיפול במקרה שהצגת ,כמובן שבבוקר חובה מקדם הגנה.

אקנה

  אני סובלת מאקנה על הפנים וקצת על הגב. אני לא רוצה ליטול ראוקטן. מה לעשות?

הקוסמטיקה המקצועית נותנת מענה אפקטיבי מאוד בטיפול באקנה. אני ממליצה לך לפנות לקוסמטיקאית מורשית של ADN באזור מגוריך לטיפול בסדרת Acnx Medical Professional, אשר ישפר את מצב עורך באופן משמעותי.

מזוטרפיה

  לאחרונה עברתי טיפול מזותרפיה אצל הקוסמטיקאית שלי. כיצד אוכל לשמר את תוצאות הטיפול לאורך זמן?

כדי לשמר תוצאות טיפול מזותרפיה לאורך זמן, מומלץ להשתמש, גם בבית, בתכשירים קוסמטיים מקצועיים המיועדים לטיפול אנטיאייג'ינג. ADN מציעה סדרה מוצרים מלאה,

NEW WAY, אשר נועדה לשמר את תוצאות הטיפול לאורך זמן.

פדיקור

  כף הרגל שלי יבשה וסדוקה, אני מתביישת לנעול סנדלים. מה אפשר לעשות?

ניתן להתחיל מפילינג מקצועי לכף הרגל שיחדש את תאי העור. בנוסף, כדי להשיב את הלחות והשומן לרגל מומלץ להשתמש בקרם טיפולי המבוסס על מרכיבים פארה רפואיים לאיחוי וצמצום סדקים. ניתן להשיג אצל הקוסמטיקאיות המורשות.

  אני סובל מריח רע בכפות הרגליים. מה לעשות?

ראשית, מומלץ לבקר אצל פדיקוריסטית מקצועית, שתדע להנחות אותך כיצד לטפל וגם כיצד להימנע בעתיד מהיווצרות של ריח רע בכף הרגל. בינתיים, תוכל להשתמש בדאודורנט צמחים לכף הרגל והנעל המייבש הפרשות זיעה קלות בכף הרגל ובכך מפיג ומונע ריח לא נעים.

אפשר בבקשה הסבר על המסכה לידיים ורגליים?

מסכת לחות עשירה בוויטמינים, חומצה האלרונית, אוריה, חמאת שיאה ומיועדת לטיפולי מכון לקוסמטיקאית ולפדיקוריסטית . מורחים את המסכה על כפות הידיים מכניסים את כפות הידיים לכפפות ניילון ורק אז מעסים. משאירים את הכפפות למשך כל הטיפול, מורידים את הכפפות ומנגבים את שארית הקרם.

איך משתמשים ב Lotion ex?

לשפוך את התמיסה לניילון, להכניס את כפות רגליים נקיות לתוך השקית ולסגור למשך שעה אחת. להוציא את הרגליים, לשטוף במים ולמרוח קרם לכף רגל יבשה וסדוקה.

במשך 10 ימים כפות רגליים מתקלפות כמו קסקסת של דג. לאחר התהליך כפות רגליים יפות וחלקות.

מחזיק למשך חצי שנה.